Запорізька Районна Державна Адміністрація Запорізької Області

Президент України Володимир Зеленський звернувся до народу й політиків Іспанії. Володимир Зеленський звернувся до народу й політиків Румунії. Сєвєродонецьк, проспект Хіміків, 28, майданчик біля міського палацу культури.

державна адміністрація

Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 55-го дня війни. Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 42-го дня війни. ruzhin.org.ua Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 41-го дня війни. Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 40-го дня війни.

Програма Президента «велике Будівництво» В Дії: Відкрито Новий Дитячий Садок В Селі Усатове

Ірина Верещук розповідає про результати роботи гуманітарних коридорів 7 квітня. Ірина Верещук розповідає про результати роботи гуманітарних коридорів 4 квітня. Зараз на Луганщині важче знайти район міста або села, де є газ, світло, чи вода – не все разом, а щось одне з цього – ніж навпаки. Відтепер власники житлових будинків, квартир та інших житлових приміщень можуть подати заяву про знищення або пошкодження домівки внаслідок військової агресії рф і на порталі «Дія».

Найближчі Події

Загалом в області вже прийняли 59 тисяч 826 внутрішніх переселенців. Можливо, не завантажений індексний файл або неправильно вказані права для нього. Народні депутати проголосували за продовження дії воєнного стану ще на 30 діб — до 25 травня.

Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Правила укриття в захисних спорудах Під час загрози нападу противника ввімкніть та постійно тримайте ввімкненими репродуктори (телевізори та радіоприймачі). Через ці канали будуть передаватися розпорядження та сигнали оповіщення цивільного захисту та рекомендації щодо дій в цій ситуації.

Запорізька Районна Державна Адміністрація Запорізької Області
Scroll to top